Automalūno istorija

1994 m. veiklą pradėjome įkurdami individualią įmonę. Dėka įvairaus prekių asortimento ir kokybiško aptarnavimo, tapome gerai žinomi ne tik Klaipėdos apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje. Siekdami kuo geriau patenkinti augančius mūsų klientų poreikius, 2003 m. individualios įmonės veikla buvo reorganizuota į UAB 'Automalūnas'.
2008 m. kovo mėn. veiklą pradėjo pagrindinis UAB 'Automalūnas' prekybos ir paslaugų teikimo centras Klaipėdoje, Šilutės pl. 21. Čia įsikūręs pagrindinis bendrovės biuras, automobilių atsarginių dalių mažmeninės prekybos parduotuvė, didmeninės prekybos skyrius, automobilių detalių sandėlis ir modernus, kokybiška įranga aprūpintas, automobilių remonto servisas.
Šiuo metu Klaipėdoje veikia jau dvi automobilių dalių parduotuvės ir autoservisai: Šilutės pl. 21 ir H. Manto g. 83.
Plečiant įmonės veiklą UAB 'Automalūnas' 2006 m. atidarė dar vieną automobilių dalių parduotuvę Šilutėje, Gluosnio g. 13.
Nuo įmonės įkūrimo pradžios UAB 'Automalūnas' veikla yra kryptingai orientuojama į paslaugų kokybės gerinimą, nuolatinį prekių asortimento atnaujinimą bei naujovių diegimą.

Pagrindinės veiklos kryptys

- Automobilių atsarginių dalių mažmeninė ir didmeninė prekyba
- Akumuliatorių didmeninė prekyba
- Automobilių remontas

Mūsų tikslas

Pasiūlyti platų kokybiškų prekių asortimentą, greitą aptarnavimą ir bendradarbiauti su klientu kiekviename etape.

Partneriai

UAB 'Automalūnas' daugiau nei keturioliką metų atstovauja gerai žinomus Europoje ir visame pasaulyje gamintojus: LEMFODER, KYB, LUK, GKN, EVR, PC, BREMBO, SOFIMA ir kt. Šiuo metu prekių asortimentą sudaro daugiau nei 20 000 automobilių dalių pavadinimų ir bendradarbiaujame su daugiau nei 50 tiekėjų, lengvųjų ir krovininių automobilių atsarginių dalių srityje, iš įvairių šalių. Esame 'Autopart' akumuliatorių oficialūs atstovai Lietuvoje.